Атестація педагогічних працівників

05 квітня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради. Відповідно до протоколу засідання   № 5 від 05.04.2022 року було вирішено:

16:21 20.04.2022

Мультипредметний тест - альтернатива ЗНО

Замість ЗНО — мультипредметний тест із трьох предметів Цьогоріч в умовах війни в Україні замість класичного ЗНО проведуть національний мультипредметний тест. Рішення про скасування класичного ЗНО затверджено Верховною Радою України, деталі вступної кампанії буде викладено Міністерством освіти і науки України у відповідному Порядку. Цьогоріч в умовах війни в Україні замість класичного ЗНО проведуть національний мультипредметний тест. Це затверджено Верховною Радою України.

08:31 19.04.2022

ЗІРКОВА МРІЯ - 2022

У лютому було проведено обласний конкурс солістів-вокалістів та читців. Нагороджено ученицю 10 класу ліцею с.Уладівка Альону Хмель та ученицю 5 класу гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці Алісу Бурлакову за активну участь у фестивалі.

14:27 06.04.2022