ВПО: ІСТОРІЯ УСПІХУ!

Історія сім”ї Валерії Курочки, учениці с.Пиків Іванівської сільської  ради Вінницької області

11:05 06.03.2023

В Іванівській громаді придбали новий шкільний автобус

З метою підвезення учнів с. Шепіївка, с. Жигалівка та с. Пиків було здійснено закупівлю шкільного автобуса за рахунок коштів бюджету Іванівської сільської ради. Загальна вартість транспортного засобу становить 2 740 200 грн. Після оформлення необхідних документів автобус буде передано на баланс ліцею с. Пиків. Станом на 2023 рік у ліцеї навчаються 185 учнів. Раніше підвезення учнів даного закладу здійснювалося автобусом ліцею с. Іванів.  Придбання нового транспортного засобу дало змогу забезпечити 100% підвіз здобувачів освіти Іванівської сільської територіальної громади.

14:05 23.02.2023

Учнівські лідери Іванівської громади відвідали тренінг з teen-лідерства

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради Муляр Оксана провела тренінг з teen-лідерства для президентів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти громади. Захід відбувся 23 січня 2023 року на базі ЦПРПП  Іванівської сільської ради. Тренінг проведено з метою формування навичок у сфері лідерства, командоутворення, таймменеджменту в роботі з учнівською молоддю громади. Таке навчання організовано задля розвитку неформальної освіти у молодих людей, що покращить участь школярів у процесах прийняття рішень у закладах освіти та в громаді. Учасники тренінгу краще познайомилися один з одним, дізналися багато корисної інформації, обмінялися думками щодо того, яким має бути лідер колективу, повправлялися у ораторському мистецтві, поділилися досвідом роботи та планами на майбутнє.

12:45 23.01.2023